To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria
Witamy w dziale galeria
Galeria
"Gąsieniczki uroczyście obchodziły dziś Dzień Pluszowego Misia. Bardzo dziękujemy Rodzicom za wszystkie piękne misie, które dzieci przyniosły do przedszkola. Dziękujemy również Mamie Antosi za śliczne ciasteczka w kształcie misiów. Na zajęciach dzieci poznały starego misia z Antarktydy, który bacznie przyglądał się dzisiejszym występom do piosenek "Jadą, jadą misie", "Szare misie" oraz uczestniczył w zabawie "Stary niedźwiedź mocno śpi". Dzieci przedstawiły swoje misie, opisując je w kilku zdaniach. Określały ich wielkość i kolor. Poznały także Misia Uszatka, znanego naszym rodzicom i dziadkom. Obejrzeliśmy bajkę pt. "Miś Uszatek i Bałwanek"- bo przecież zima tuż za pasem! Gąsienice pracowały także przy stoliku- narysowały swoje misie oraz sprawiły wielką radość Misiowi Uszatkowi, kolorując jego postać. Każde dziecko dostało opaskę z uszami misia. Całą uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek- wszyscy wszak wiedzą, że małe misie to łakomczuchy".
data dodania: 2014-11-26

"Gąsienice wspólnymi siłami stworzyły pejzaż jesienny- deszczowy. Dzieci uczestniczyły w zabawie ortofonicznej- naśladowały odgłosy deszczu, burzy i grzmotów. Zajęcia z kreatywnego modelowania połączone zostały z językiem angielskim, na którym Gąsieniczki poznały nowy kolor- "grey" (szary) i utrwaliły dotychczas poznane kolory".
data dodania: 2014-11-24

data dodania: 2014-11-22

Śpiwór, karimata, mapa, buty górskie, kompas - te i inne sprzęty turystyczne nie mają już przed nami tajemnic:)
data dodania: 2014-11-22

Na kolejnych zajęciach o "Trzech Małych Prosiaczkach" dzieci wybierały odpowiednie figury zastępcze dla postaci i przedmiotów z bajki.
Potrafiły samodzielnie ułożyć czyli " zapisać" z figur zastępczych obrazek z bajki tak aby przedstawić istotne elementy epizodów  oraz  "odczytać" układ figur zastępczych dla danego obrazka. Gąsieniczkom bardzo się podobało zapisywanie i odczytywanie bajki, a był to zalążek umiejętności czytania i pisania.
 
data dodania: 2014-11-21

Do Gasieniczek zawitała pani Ania która przeprowadziła zajecia z języka migowego. Dzieci dowiedziały się, że język migowy  pomaga się porozumieć ludziom niesłyszącym i niedosłyszącym. Poznały umowne gesty jak w jezyku migowym pokazać kolory ,rybkę i żółwia oraz jak się przywitać i pożegnać. Z niecierpliwoscią czekamy na kolejne zajęcia !
 
data dodania: 2014-11-21

"Przypomnieliśmy sobie bajkę o Trzech Prosiaczkach i Złym Wilku. Dzieci najpierw z panią Agnieszką układały chronologicznie epizody bajki, a następnie indywidualnie układały epizody w odpowiedniej kolejności."
data dodania: 2014-11-19

"Gąsienice zbudowały wieżę z kwadratów- małego, średniego i dużego. Doskonale wiedziały, że kwadrat ma cztery kąty i wskazały go na ścianie wśród innych figur. Samodzielnie przykleiły figury od największej do najmniejszej na kartach pracy".
data dodania: 2014-11-19

 
"Gąsienice biorą udział w konkursie "Mosty zamiast murów" (dotyczącym integracji osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych)- dzieci wykonały piękne prace plastyczne przy pomocy farb, brokatowych markerów, kółeczek origami i kredek."
data dodania: 2014-11-19

data dodania: 2014-11-16

data dodania: 2014-11-16

data dodania: 2014-11-16

data dodania: 2014-11-16

"Podczas dzisiejszych zajęć Gąsieniczki poznały różne rodzaje niepełnosprawności- wzrokową, słuchową, ruchową oraz intelektualną. Aby przybliżyć dzieciom problemy osób niepełnosprawnych bawiliśmy się w "tor przeszkód"- jedna osoba przeprowadzała drugą (niewidomą) przez tor przeszkód, "worek rozmaitości"- dzieci za pomocą dotyku miały określić znany przedmiot, "czytanie z ust"- przybliżenie problemu osób niesłyszących- dzieci odczytywały z ruchu ust nauczycielki nazwy zwierząt, co okazało się trudnym zadaniem! Gąsieniczki pokolorowały ilustrację przedstawiającą pomocnika osoby niepełnosprawnej oraz stworzyły "Serce pomocnych dłoni" jako symbol gotowości do niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym."
data dodania: 2014-11-13

Podczas spaceru w okolicy przedszkola mali badacze przyrody porównywali grubośc pni drzew za pomocą miarki z kawałka włóczki, przyglądali się ptakom, liściom, korzeniom, a w korze drzew szukali jej mieszkańców: mrówek, korników, pająków. Obserwację przyrodniczą prowadziliśmy za pomocą lornetek, lup i szkieł powiekszających.
data dodania: 2014-11-13

Dzieci przyniosły do przedszkola bajki, maskotki, figurki i inne elementy ulubionych postaci. Poznały także historię Kopciuszka zainscenizowaną przez nauczycielkę. Zaprezentowały swoich ulubionych bohaterów- Smerfy, Myszkę Miki, Świnkę Pepę, Maszę i Niedźwiedzia, Dorę, Pszczółkę Maję, Strażaka Sama, Tomka i Przyjaciół, Małą Syrenkę, Samoloty. Lenka opowiedziała nam o Chorym Kotku, Beniu przedstawił nam Strażaka Sama i opowiedział czym zajmują się strażacy. Dawidek przedstawił nam Dorę i jej przyjaciół. Pawełek opowiedział o Tomku i Samolotach. Dzieci wspaniale bawiły się przy piosenkach dotyczących ich ulubionych bajek- "Wąską ścieżką przez ogródek idzie sobie krasnoludek", "Pszczoła", "Szare misie", "Jedzie pociąg" oraz przy tematycznych zabawach z tamburynem "Myszki i kot", "Lecimy samolotami". Każdy dostał w prezencie kolorowankę z ulubioną bajką. Wspaniałe zajęcia zwieńczyło grupowe zdjęcie z przyniesionymi przez dzieci zabawkami. "
data dodania: 2014-11-11

data dodania: 2014-11-09

Zabawy z literkami, zajęcia plastyczne, gimnastyka, porządkowanie sali to tylko niewielka częśc zajęc jakie wypełniają nam nasz dzień w zerówce.
data dodania: 2014-11-09

Bardzo zdrowo i witaminowo zrobiło się w grupie Motyli za sprawą naszych kochanych rodziców, którzy dostarczyli nam mnóstwo kolorowych i pysznych owoców. Poznawaliśmy je wszystkimi zmysłami ( najzabawniejsze miny mięliśmy podczas degustacji cytryny), spod naszych rąk wyszły owocowe potwory, a z cytrusów przygotowaliśmy pyszną lemoniadę.
data dodania: 2014-11-09

"29 października o godzinie 15 odbyło się pasowanie Gąsienic na przedszkolaka. Dzieci przygotowywały się do występów cały miesiąc i bardzo przeżywały ten wielki dzień. Odświetnie ubrane wspaniale zrealizowały cały program pasowania! Powiedziały wierszyki, zatańczyły z kolorowymi chustami, bum bum rurkami, a także pokazały widowni swoje umiejętności anglojęzyczne. Dzieci, w obecności pani Dyrektor złożyły przysięgę i odebrały dyplomy i upominki. Całą uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek. Rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie w przygotowania i obecność podczas uroczystości".
data dodania: 2014-11-04

"Gąsieniczki polisensorycznie poznawały jabłko i gruszkę. Porównywały wielkość, kolor i odróżniały kształty na kartce papieru. Pomalowały farbami owoce, które nabrały wspaniałego kolorytu! Wszystkie prace zrobiły na widzach ogromne wrażenie!"
data dodania: 2014-11-04

"W listopadzie każdego dnia sprawdzamy obecność przy pomocy zdjęć Gąsieniczek. Dzieci z zaangażowaniem pomagają nam podzielić grupę na obecnych oraz nieobecnych. Przypomnieliśmy sobie kształty geometryczne- kwadrat, prostokąt, koło oraz trójkąt i stworzyliśmy z nich magiczne mozaiki."
data dodania: 2014-11-04

"Chłopiec czy dziewczynka? Gąsieniczki bezbłędnie rozpoznały sylwetki chłopca i dziewczynki składające się jedynie z koła i trójkąta. Dopasowały karty z wizerunkami przedstawicieli obu płci- również bezbłędnie!"
data dodania: 2014-11-04

"Gdy tylko pogoda dopisuje, Gąsienice wesoło bawią się na przedszkolnym placu zabaw!"
data dodania: 2014-11-04

data dodania: 2014-10-24

data dodania: 2014-10-24

data dodania: 2014-10-24

"Nasza Kruszyna skończyła już trzy latka! Zabawa urodzinowa była wspaniała! Tańczyliśmy w rytmach disco i świetnie się bawiliśmy. Ania błyszczała i pokazała nam, że królowa jest tylko jedna! Całość uświetnił poczęstunek przygotowany przez Mamę Ani. Dziękujemy!"
data dodania: 2014-10-24

data dodania: 2014-10-21

,,E to Elegantka wielka, nieobca jej moda wszelka...." E to pierwsza literka jaką poznaliśmy. Jest elegancka, lubi piękne suknie, biżuterię i kapelusze.
data dodania: 2014-10-21

data dodania: 2014-10-20

" Gąsieniczki wielozmysłowo poznały wiele warzyw, przyniesionych przez Rodziców (dziękujemy za zaangażowanie, basen z warzywami był pełny!)- dotykały, oglądały, wąchały. Dzieci określały zapach danego warzywa, jego wagę i kolor. Dzieci fantastycznie nazywały warzywa, poznały także trudne słówka "kalarepa", "seler naciowy". Dopasowały także ilustracje do desygnatów."
data dodania: 2014-10-15

"Gąsieniczki z kawałeczków warzyw stworzyły niesamowicie kreatywne kompozycje! Spod rączek dzieci wyszły samochody, mamusie, tatusiowie, sałatki, kanapki, a nawet pejzaże! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!"
data dodania: 2014-10-15

data dodania: 2014-10-14

data dodania: 2014-10-14

data dodania: 2014-10-14

"Za nami kolejne zajęcia z języka angielskiego. Wraz z Monkey`m poznajemy nowe słówka i piosenki. Obejrzeliśmy bajkę "It`s raining", poznaliśmy słówka "sunny", "rainining", "red", "yellow". Uczymy się śpiewać i pokazywać gesty do piosenki "Hello song". Świetnie bawimy się tańcząc do anglojęzycznych utworów- "So Long" Z. Deschanel i innych. Utrwalamy słówka na każdych zajęciach, wyklaskując je, sylabizując i kolorując obrazki".
data dodania: 2014-10-13

data dodania: 2014-10-13

data dodania: 2014-10-13

9 października obchodziliśmy Światowy Dzień Poczty,  z tej okazji Grupa,, Motyle wybrała" się na pocztę...
data dodania: 2014-10-13

data dodania: 2014-10-13

data dodania: 2014-10-13

data dodania: 2014-10-06

data dodania: 2014-10-02

data dodania: 2014-10-02

data dodania: 2014-09-30

W grupie Żabek i Gąsieniczek został zrealizowany temat równościowy , związany z kształtowaniem postawy akceptacji i tolerancji. Dzieci poznały głuchoniemego Jasia, poprzez czytany przez nauczyciela list, w którym wyjaśnił, czym są „magiczne ślimaczki” i aparaty słuchowe. Gąsienice i Żabki nauczyły się także w języku migowym zwrotu „dzień dobry”, przymierzały aparaty słuchowe i oglądały odlew ludzkiego ucha.
data dodania: 2014-09-30

data dodania: 2014-09-29

data dodania: 2014-09-29

data dodania: 2014-09-28

data dodania: 2014-09-28

Gratulujemy naszym siatkarzom złotego medalu Mistrzostw Świata, Brawo, Brawo, Brawo!!!!
data dodania: 2014-09-28

data dodania: 2014-09-24

data dodania: 2014-09-23

data dodania: 2014-09-22

Ćwiczymy umięjetność dopasowywania kolorów poprzez zabawę. Dzieci mają za zadanie zakryć domki pisklaków odpowiednim kolorem drzwi.
data dodania: 2014-09-22

data dodania: 2014-09-22

data dodania: 2014-09-21

data dodania: 2014-09-19

data dodania: 2014-09-19

data dodania: 2014-09-16

data dodania: 2014-09-16

data dodania: 2014-09-16

data dodania: 2014-09-16

data dodania: 2014-09-16

data dodania: 2014-09-15

data dodania: 2014-09-11

data dodania: 2014-09-09

data dodania: 2014-09-04

Samoloty, pociągi, samochody, postacie z bajek, piękne budowle  a nawet całe miasta i wszystko zbudowane z klocków LEGO- to tylko częśc kolekcji dziadka Fabianka z Grupy ,,Motyle", którą mogliśmy podziwiac. Wszystkie eksponaty zrobiły na nas wielkie wrażenie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy pasji!
data dodania: 2014-08-25

data dodania: 2014-08-06

data dodania: 2014-08-06

4 czerwca z okazji Dnia Dziecka nasze maluszki z grupy Biedroneczek wraz z opiekunkami i rodzicami wybrałały się w odwiedziny do koników, gdzie miały okazję przymierzyć jeździeckie kaski, dowiedziały się również co jedzą koniki a także mogły spróbować swych sił podczas jazdy konnej.
data dodania: 2014-06-15

data dodania: 2014-06-15

data dodania: 2014-06-13

data dodania: 2014-06-11

Wiele atrakcji, ciekawych występów i niezapomnianych wrażeń - 6 czerwca 2014
data dodania: 2014-06-08

Składamy serdeczne podziękowania Pani Joannie Kamińskiej oraz Pani Monice Czerwińskiej, a także Dyrekcji firmy LEROY MERLIN za zorganizowanie w naszym przedszkolu akcji ,,Dzieciaki Sadzeniaki". Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały podłoże, sadziły i podlewały kwiaty, które stały się piękną ozdobą naszego przedszkola. Miały też okazję poznac ciekawostki przyrodnicze. Ciężka praca została nagrodzona pamiątkowym dyplomem i upominkiem, a także słodkim i owocowym poczęstunkiem. W tym dniu każdy przedszkolak mógł się poczuc jak prawdziwy ogrodnik.
 
data dodania: 2014-05-27

data dodania: 2014-05-21

data dodania: 2014-05-18

data dodania: 2014-05-17

data dodania: 2014-05-17

data dodania: 2014-05-13

data dodania: 2014-05-13

data dodania: 2014-05-09

data dodania: 2014-05-08

data dodania: 2014-05-03

data dodania: 2014-04-28

data dodania: 2014-04-28

data dodania: 2014-04-27

data dodania: 2014-04-27

,, Zakładamy ogródek warzywny" pod takim hasłem spotkaliśmy w piatek 25 kwietnia na wiosennych warsztatach. Wspólnie z rodzicami poznaliśmy ciekawostki o warzywach, rozwiązaliśmy zagadki o jarzynach, wykonaliśmy tabliczki na grządki. Dzieci samodzielnie myły i kroiły warzywa na zdrowy poczęstunek. Najważniejszym punktem naszego spotkania było posianie warzyw, oczywiście wcześniej musieliśmy przygotowac doniczki i odpowiednie podłoże. Teraz musimy pielęgnowac i podlewac nasze roślinki w doniczkowych ogródkach, a za kilka tygodni będziemy zajadac zdrowe i smaczne warzywa:)
data dodania: 2014-04-27

data dodania: 2014-04-22

data dodania: 2014-04-22

data dodania: 2014-04-18

data dodania: 2014-04-18

data dodania: 2014-04-18

data dodania: 2014-04-13

data dodania: 2014-04-02

12 lutego odwiedziła nas długo wyczekiwana Pani Policjantka. Podczas spotkania przypomnieliśmy sobie zasady ruchu drogowego, dowiedzieliśmy się jak należy się zachowywać w kontaktach z nieznajomymi oraz gdy spotkamy na swojej drodze groźnego psa.
data dodania: 2014-03-17

data dodania: 2014-03-17

data dodania: 2014-03-09

data dodania: 2014-03-09

data dodania: 2014-03-09

data dodania: 2014-03-09

data dodania: 2014-03-04

data dodania: 2014-03-03

W Tłusty czwartek nasze Biedroneczki zamieniły sie w prawdziwych małych cukierników.
Na początku pani Agnieszka pokazała  z czego  wyrabia się ciasto na ciasteczka, dzieci smakowały ,wąchały i dotykały składników.
Druga pani Aga i pani Renia ugniotły ciasto  i  dzieci mogły zabrać się do pracy .
Wałkowania i wykrawania z kolorowych foremek było co niemiara.
Mamy nadzieje że ciasteczka smakowały :)
 
data dodania: 2014-03-01

Do naszego przedszkola przyjechała grupa teatralna z Wrocławia z przedstawieniem "Zaczarowany Burek".
Przedstawienie było o niewidomej księżniczce która uczyła dzieci tolerancji do dzieci niepełnosprawnych.
data dodania: 2014-03-01

       Zima była w tym roku wyjątkowo krótka, śnieg leżał zaledwie kilka dni, jednak to wystarczyło, żeby Motylki zasmakowały prawdziwych zimowych szaleństw......
data dodania: 2014-02-15

       Podczas tworzenia geometrycznych witraży przedszkolaki rozwijały spostrzegawczość podczas odwzorowywania, umiejętność analizy i syntezy wzrokowo- ruchowej.
data dodania: 2014-02-15

data dodania: 2014-02-15

data dodania: 2014-02-14

data dodania: 2014-02-09

data dodania: 2014-02-08

data dodania: 2014-02-08

data dodania: 2014-02-02

data dodania: 2014-01-29

data dodania: 2014-01-29

data dodania: 2014-01-28

data dodania: 2014-01-27

data dodania: 2014-01-27

data dodania: 2014-01-26

data dodania: 2014-01-25

data dodania: 2014-01-20

data dodania: 2014-01-20

data dodania: 2014-01-15

data dodania: 2014-01-15

data dodania: 2014-01-10

data dodania: 2014-01-09

data dodania: 2013-12-22

data dodania: 2013-12-19

 
 
data dodania: 2013-12-17

Wizyta tego gościa wzbudziła ogromne emocje wśród naszych najmłodszych maluszków.
Mikołaj wręczył dzieciom prezenty i zapowiedział kolejną wizytę w przyszłym roku.
Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia.
Wszystkie dzieci podziękowały za paczki i pożegnały Mikołaja.
Dla Biedronek to było wielkie wydarzenie.

 

 
data dodania: 2013-12-11

data dodania: 2013-12-09

data dodania: 2013-12-09

25 listopada grupa Motylków obchodziła Dzień Misia. Dzieci miały pomalowane buźki a wszystkie zajęcia, piosenki oraz zabawy były o tematyce misów.
 
data dodania: 2013-12-07

data dodania: 2013-12-07

Dziś w naszym przedszkolu gościliśmy Świętego Mikołaja. "Frajdowe" dzieciaki musiały być chyba najgrzeczniejsze na świecie ponieważ Mikołaj przyniósł ze sobą  worki pełne prezentów !
data dodania: 2013-12-05

Wszyscy mamy swoją pracę

Każdy jaką chce wybiera.

I ty możesz być kim chcesz

Tylko mocno w siebie wierz!

Odrzuć wszystkie uprzedzenia

To się spełnią twe marzenia.

Fragment wiersza pt. ,, W krainie różnych zawodów" autorstwa Anny Rabczak
data dodania: 2013-12-01

data dodania: 2013-12-01

data dodania: 2013-11-28

Na październikowych warsztatach w magiczny sposób schowaliśmy nasze marzenia do butelek. Marzenia mamy różne, taaaaaaaakie wielkie i tyci maleńkie - za wszystkie trzymamy kciuki ! Oby się spełniły !
data dodania: 2013-11-26

data dodania: 2013-11-26

data dodania: 2013-11-26

data dodania: 2013-11-25

data dodania: 2013-11-25

data dodania: 2013-11-21

data dodania: 2013-11-21

data dodania: 2013-11-12

data dodania: 2013-11-12

data dodania: 2013-11-11

data dodania: 2013-09-29

Dlaczego myjemy ręce? Do czego potzrebne jest nam mydło? W jaki sposób przenosimy zarazki i bakterie do naszego organizmu? Na te i wiele innych pytań wspólnie szukaliśmy odpowiedzi podczas zajęć na temat higieny rąk. Dzieciaki poznały m.in. technikę poprawnego i dokładnego mycia rąk. Cześć praktyczna zajęć, jak zwykle sprawiła przedszkolakom najwięcej ,,frajdy". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:)
data dodania: 2013-09-18

data dodania: 2013-05-20

data dodania: 2013-01-03

Przedstawienie teatralne w grupie Żabek.
data dodania: 2013-01-03

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-02-13

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-02-13

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-01-04

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-01-04

Pamiątkowe zdjęcie
komentarzy: (0)
data dodania: 2012-01-04

Przy zaskakująco pięknej pogodzie i w październikowym słoneczku Gąsieniczki i Motylki zaprezentowały  kilka piosenek . Rodzice z dumą mogli podziwiać swoje pociechy na scenie w roli „głodnych bocianów” i „przestraszonych żabek” w piosence „Jesteśmy żaby”. Dzieci nagrodzone zostały gromkimi brawami i szerokimi uśmiechami całej widowni. To jednak nie wszystko, nasze zdolne maluszki własnoręcznie, przy niewielkiej pomocy swoich pań upiekły na festyn pyszne ciasteczka, które rozeszły się wśród biesiadników w kilka chwil. To była dla wszystkich miło spędzona niedziela. 
 
komentarzy: (0)
data dodania: 2011-10-11

27 dzień września przywitał nas piękną, słoneczną pogodą- wymarzoną na piesze wędrówki., Wyposażeni w plecaki i wygodne buty, podekscytowani wsiadaliśmy do autokaru, który zawiózł nas na przełęcz Tąpadła u podnóża góry Ślęzy. Na miejscu podzieliliśmy się na dwie grupy: grupę poszukiwaczy skarbów oraz grupę dzielnych piechurów.

Na polanie u stóp Ślęży, młodsze dzieci podniosły każdy kamyk, przeczesały każdą trawkę, aby w końcu odnaleźć skrzynię pełną słodkich skarbów.

Starszaki w tym czasie ruszyły zdobywać szczyt. Droga nie była łatwa, cała usłana kamieniami. Tym większa była satysfakcja kiedy znaleźliśmy się na szczycie. Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie z misiem, którego obowiązkowo należało dotknąć, aby zgodnie z podaniem powrócić w to piękne miejsce. Dzielni piechurzy otrzymali też pocztówki z widokiem Ślęży i okolic.

komentarzy: (1)
data dodania: 2011-10-11

Wszystk Najlepszego Antosiu!!  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przyjęcia.
komentarzy: (1)
data dodania: 2011-09-28

Ostatniego dnia czerwca pożegnaliśmy w naszym przedszkolu 6-latki z grupy „Motyli”. Na uroczystości pojawili się Sołtys Milikowic  i przedstawiciele Rady Sołeckiej, wszyscy pracownicy przedszkola,  a przede wszystkim rodzice dzieci, z którymi przyszedł czas się pożegnać. Wychowawca starszej grupy – Pani Agnieszka nie kryła łez wzruszenia, przez 10 wspólnych miesięcy sporo się wydarzyło, wszyscy bardzo się ze sobą zżyli i żal było  tak szybko się  rozstawać.

Ostatnim przedszkolnym występem dzieci podziękowały wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób byli związani z przedszkolem. Na koniec z dumą odbierały dyplomy i gratulacje od nauczycieli i Pana Sołtysa. Po wakacjach rozpoczną nową przygodę – ze szkołą. Życzymy wszystkim szkolnych sukcesów!

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-08-31

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-06-06

21 kwietnia nasze przedszkole odwiedził fotograf, który opowiedział o swojej pracy oraz wykonał każdemu dziecku  sesję zdjęciową w stylu lat 30-tych. 
komentarzy: (0)
data dodania: 2011-06-06

Tak dzieci z Milikowic żegnały zimę.
komentarzy: (0)
data dodania: 2011-05-08

Witamy 21 marca powitaliśmy w naszym przedszkolu wiosnę.
Dzieci wraz z paniami napracowały się przy tworzeniu Marzanny, którą później pożegnaliśmy. Emocji było co nie miara.
komentarzy: (0)
data dodania: 2011-05-05

Olivier kończy 5 lat
Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
komentarzy: (0)
data dodania: 2011-05-05

Wiktoria kończy 4 lata
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
komentarzy: (0)
data dodania: 2011-05-05

15 kwietnia udaliśmy sie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy. Był to nasz pomysł na uczczenie Swiatowego Dnia Książki, jaki ma miejsce w kwietniu.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem zwiedzały dział dziecięcy biblioteki. Szukały nawet Molika, który ukrył się gdzieś między ksiązkami. Molik okazał się dużym, puchatym, fioletowym, miłym stworzonkiem:) Na koniec wizyty przedszkolaki pobawiły się na małym placyku zabaw; który znajduje się na terenie działu dzieciecego biblioteki.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
komentarzy: (0)
data dodania: 2011-05-05

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-03-02